1. Dzisiaj VI niedziela wielkanocna.
2. W środę 13 maja wspomnienie NMP Fatimskiej. W naszej parafii na nowo rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. Msza św. w intencji zmarłych o godzinie 18.00 a następnie różaniec i procesja ze świecami wokół kościoła. Bardzo proszę o niesienie na procesji figury Matki Bożej i różańca. Zabieramy ze sobą świece najlepiej wkłady do zniczy. Zachęcamy do licznego udziału.
3. Terminy poświęcenie pól do uzgodnienia z poszczególnymi miejscowościami.
4. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe po zakończeniu Mszy Świętej sprawowanej o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.45.
5. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
6. Tygodnik Niedziela do odbioru w zakrystii. Jest gazetka parafialna „Głos z Magdali”. Zachęcamy do lektury.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Maryi i wszelkich łask Bożych.