1. Dzisiaj VII niedziela wielkanocna – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
2. Przeżywamy niedzielę seminaryjną - powołaniową. Modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na nasze Seminarium Duchowne. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.
3. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom nabożeństwa fatimskiego w ubiegłą środę, za modlitwę i liczny udział w procesji.
4. Trwają pracę wokół naszej świątyni. Została wyczyszczona kostka, kaplica przedpogrzebowa i mury ogrodzenia, które trzeba poddać remontowi, gdyż jest wiele pęknięć i ubytków kamienia. Pierwsza część przęseł ogrodzenia została oddana do piaskowania, cynkowania i malowania. Została doprowadzona woda na plac kościelny i do kościoła. Rozpoczynamy remont schodów w stronę kancelarii oraz tych od strony „babińca”, które zostały zniszczone przez czas i warunki atmosferyczne.
5. Terminy poświęcenie pól do uzgodnienia z poszczególnymi miejscowościami.
6. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych: w ciągu tygodnia po zakończeniu Mszy Świętej sprawowanej o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.45.
7. W najbliższą sobotę o godz. 12.00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Modlimy się w ich intencji oraz ich rodzin. Rodziców prosimy o pomoc w przygotowaniu świątyni i terenu przykościelnego.
8. Tygodnik Niedziela do odbioru w zakrystii. Jest gazetka parafialna „Głos z Magdali”. Zachęcamy do lektury.
9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Maryi i wszelkich łask Bożych.
10. W ostatnich dwóch tygodniach do wieczności odeszli: Michalina Rachwał oraz Henryk Rdest. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ……….